Klienditugi

mõõdulint

KUIDAS MÕÕTA JA PAIGALDADA LIUGUKSI?

Kui Te ei soovi meie mõõtmise ja paigalduse teenust siis siit saate näpunäiteid kuidas mõõta paigaldusava ja hiljem liuguksed paigaldada

10 aastat garantii

HOME&STORAGE GARANTII

Home&Storage toodete iga detail on tehtud hoolikalt. Stabiilne ja vastupidav konstruktsioon tagab kõrgeima kvaliteedi taseme meie toodetele mis kestab kogu elu.

klienditeenindus HSJUH

Home and Storage Teie teenistuses

Oleme Teie teenistuses! Meie kodulehelt leiate kindlasti palju inspiratsiooni ja küsimusi. Kui soovite professionaalset abi oma panipakade, garderoobide, vannitubade, köökide või muu sisustamisega seotud küsimustes siis meie konsultandid aitavad Teil läheneda asjale pikaajalise kogemuse põhjal. Võtke meiega ühendust ja me leiame Teile lahenduse!

Kas on Teil meie toodete kohta küsimusi? Oleme korjanud kokku enim küsitavad küsimused ja lisanud neile vastused. Küsimuste ja vastustega tutvumist alusta siit: KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED!

Teenuste ja toodete nimekiri

  • Pakume järgnevaid tootemärke: efexon, necos, norscan, ripo, kis, best lock, compactor, robomop.
  • Meie toodete valikus on: kapikorvid, riiulisüsteemid, garderoobid, panipaigad, liuguksed, köögid, vannitoad ja kõik võimalikud garderoobide ja panipaikade säilitustarvikud.
  • Valmistame oma tooted enamjaolt vastavalt kliendi soovile ja mõõtudele.
  • Teostame täisteenust - mõõdistame, projekteerime, paigaldame ja teostame transporti.
paigaldusjuh

PAIGALDUSJUHENDID

Siit leiate meie toodete paigaldusjuhendeid. Kui Te ei leidnud endale sobivat juhendit siis palun kontakteeruge konsultatsiooni saamiseks meie konsultantidega!

kataloogid

KATALOOGID

Leidke endale sobiv kataloog ja alustage oma panipaikade sisustamisega juba täna! Parima ülevaate meie toodetest saate Home&Storage kauplusest.