KKK

Q?

Mis on toodete tarne tähtaeg?

A.

1. Liuguste ja laminaatkapi süsteemide tarne tähtaeg on 4 nädalat.
2. Riiulisüsteemid ja kapikorvid on meil laotooted.
3. Köökide tarne tarnetähtaeg on kuni 6 nädalat.
4. Meie üks peaeesmärke on pakkuda kuni 90% toodetest koheselt siis HOME&STORAGE kauplustest võite saada paljud kaubad otse poest (NECOS ja NORSCAN riiulisüsteemid ja kapikorvid, OPTIMI laminaatkapid ja liuguksed, KIS säilituskarbid ja riiulisüsteemid, vannitoad, mitmesugused panipaikades kasutatavad säilitustooted)

Q?

Milliseid teenuseid Home&Storage pakub?

A.

1. Pakume täis teenindust alates ruumide mõõdistamisest kuni paigalduseni. Meie koolitatud müügikonsultandid disainivad ja joonestavad teile projektid mille alusel vormistatakse tellimus.
2. Pakume ka ainult transportteenust. Täpsema info saamiseks saatke meile email või helistage meie kauplusesse!

Q?

Kust ma saan toodete hindu vaadata?

A.

1. Lihtsaim viis esialgsete hindade saamiseks on külastada meie veebipoodi EFWebShop.com kust on mugav ja turvaline ka sobivaid oste teha.
2. Külastage meie kauplust või helistage telefonil 648 8108!

Q?

Kas minu korvid liuguvad aja möödudes sama hästi?

A.

Selleks, et meie korvid liuguksid hästi ka mõne aja möödudes tuleks teil puhastada korvi raami ja liugsiini vahele tekkinud tolm ja mustus. Soovitame puhastamiseks kasutada koduses majapidamises kasutatavat silikoonõli.

Q?

Kas korvitorne võib paigaldada üksteise peale?

A.

Jah võib. Korvitornid paigaldatakse üksteise peale kas jätku risttugedega (Norscan) või spetsiaalsete pakendis kaasas olevate kinnititega (Necos). Maksimaalne korvitorni kõrgus korvitornide paigaldamisel ükteise peale on 2050 mm

Q?

Kas korvitorne võib paigaldada Necos riiulisüsteemi peale?

A.

Meie korvitornid on vabalt seisvad põranda peale paigaldatavad. Paigaldades korvitornid mujale kui põrandale ei pruugi nad turvaliselt püsima jääda. Turvalisusest tulenevalt me ei soovita paigaldada korvitorne riiulisüsteemi peale. Selleks saab kasutada seinasiinidele paigaldatavaid väljatõmmatavaid Necos® IN-OUT korvsüsteeme.

Q?

Milline peaks olema vahe seinasiinide paigaldamisel?

A.

Soovitame paigaldada seinasiinid maksimaalselt 900mm vahega kuid kindlasti tuleks jälgida seinasiinidele paigaldatavate riiulite laiust.

Q?

Mis vahe on seinasiinidel ja rippsiinidel?

A.

Suurim edu rippsiinide juures on nende lihtne paigaldamine ja vajadusel hilisem ümberpaigutamine. Seinasiinide paigaldusel peate jälgima, et iga paigaldatav seinasiin oleks samal kõrgusel, rippsiinide puhul tuleb esmalt paigaldada kandelatt horisontaalselt seinale ja riputada selle külge vastavalt vajadusele rippsiinid. Seinasiine on hea kasutada kaldseinte alla paigaldatavate panipaikade juures.

Q?

Mis on korv- ja riiulisüsteemi kandevõime?

A.

1. Soovitame meie korvsüsteemi korvidele kandevõimet kuni 8,5kg arvestusega, et korv liugub oma siinide sees vabalt ilma takistusteta.
2. Võrkriiulikanduri maksimaalne kandevõime on 50kg kandurile.
3. Rippsiini ja seinasiini kandevõime oleneb paljustki seinast kuhu te neid kinnitate arvestusega, et kandevõime ühele kandurile on max. 50kg. Raskemate asjade säilitamisel  kasutage kindlasti spetsiaalseid seinatüübleid ja kruve.

Q?

Milliseid riiulisüsteemi tooteid saab lõigata mõõtu?

A.

1. Riidetorud, võrkriiulid, kandesiinid, rippsiinid ja seinasiinid võite raua saega lõigata endale sobivasse mõõtu. Palun jälgige teravate servade teket. NB! lõigatud otsad on viimistlemata.
2. Kõikide nende toodete mõõtu lõikamist saate tellida meie spetsialistilt.
3. Laminaatriiuleid saab elektrisaega lühendada vastavalt vajadusele kuid peab arvestama lõikejoone ebatasasusega.

Q?

Kas liuguksi ja moodulkappe saab tellida oma mõõdu järgi?

A.

1. Liuguksi saab tellida oma mõõdu järgi kuid tootja on andnud ette miinimum ja maksimum mõõdud mille piires tuleb uksed tellida. Küsi lisa mõõtude kohta meie konsultantidelt telefonil 648 8108 või info@efexon.ee!
2. Valmis liuguste kõrgust on võimalik seada kohapeal kuni 18mm!
3. Me valmistame laminaat-melamiin kappe moodulitest kuid suur osa moodulitest on võimalik valmistada vastavalt kliendi soovidele. Selleks palume külastada meie kauplust, kus antakse teile täpne info pakutavate toodete ja mõõtude kohta.