Meist

Palju häid mõtteid 30 aastat!

Oleme loonud "Home&Storage" konseptsiooni tuginedes meie 30 aastasele kogemusele müüa Eesti turul garderoobi ja panipaikade tooteid. Nii nagu meie slogan ütleb,
"Ole organiseeritud - Loo ruumi - Säästa aega", nii on ka meie kaupluse kontseptsioon üles ehitatud sellele mõttele. Me pakume kiiret ja organiseeritud lahendust Teie panipaikade sisustamisel, loome teie kodudesse ruumi asjade korrapärasel säilitamisel ja sellega te võidate aega kui Teie kodus on panipaigad või garderoobid professionaalselt organiseeritud!

Meie töötajad on välja koolitatud ka kõige keerukamate panipaikade sisustamise nõuandmisel - olgu Teie panipaik siis köök, vannituba, esik, magamistuba, walk-in garderoob, pesuruum või autogaraaz.

"Home&Storage" konseptioon on  pakkuda maailma suurimate garderoobide ja panipaikade tootjate toodangut mida Te võite osta meie kauplusest koheselt. Suudame sisustada enamus panipaiku ja garderoobe koheselt ning meie kauplusest on võimalik soetada 17 erinavat laminaatkapi mudelit koos liugustega koheselt! Toodete ja hinnaklassilt oleme mõelnud oma klientidele -  pakkudes keerukamate ja suurema nõudmisega panipaikasid kui ka kiiremate ja soodsamate lahendustega panipaiku.

Meie üheks põhiülesandeks on pakkuda lisatarvikuid asjade säilitamiseks ja ladustamiseks.Meie kontseptsioonis on mitmesuguse valikuga plastikboksid, karbid, riidepuud, riiete kattekotid, vaakum säilituskotid samuti erinvate konteineritega prügikastid. Sellele lisaks on meie tootevalikus köögis kasutatavad plastikust säilituskarbid.

Meie tooted võib nimetada ühise nimetajaga "SMART".

HOME AND STORAGE OÜ

Juhkentali 8,
Tallinn 10132, Eesti
Registrikood: 1003576
KMKR.number: EE100186390 alates 01.06.1994
Pank: SWEDBANK, IBAN EE772200221001159755

Telefon: +372 645 9977 / +372 645 9955
E-post: info@efexon.ee

Meeldivaid oste soovides, EFWebShop.com!

ef_webshop_logo_b

1992

12. veebruaril asutatakse ettevõte Viroco Disain AS Eesti-Soome ühisettevõttena. Ettevõtte idee oli uuenenud riiklikus ja majanduslikus olukorras pakkuda Eestis lääne päritolu sisustuskaupu.

1993

7. mail avatakse Tallinnas, Tatari 6 üks esimestest import köögi-ja vannitoamööblit ning liuguksi ja garderoobe müüv sisustuskauplus. Meie koostööpartneriteks olid Soomes ja Rootsis tuntud mööblitootjad: Novart Oy-a'la Carte köögimööbel, Elfa Finland Oy-garderoobid, Svedbergs Oy-vannitoad, Laatapiste Oy-keraamilised plaadid, A.W liljebrg Oy-Marmor tasapinnad, Tervastaso Oy-lauaplaadid, Lumiance Oy-valgustid, RTV Oy-tapeedid, Perstorp Flooring OY-Pergo laminaatpõrandad.

1994

16. Märtsi omanike otsusega muudetakse ettevõtte nimi EF Disaini OÜ-ks ja sama aasta lõpuks kuulub ettevõte 100% Eesti kapitalile.

1995

Lisanduvad meie tootevalikusse Rootsi vannitubade tootja Vedum Kök & Bad AB-vannitoad, Prantsuse köögimööbli tootjad Comera ja Artur Bonnet.

1996

EF Disaini OÜ alustab Elfa garderoobide hulgimüügiga ja aasta lõpuks oli võimalik osta Elfa tooteid edasimüüjate kaudu Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Haapsalus.

1997-1998

Alustab ettevõte Elfa toodete eksporti Lätti, sealse sisustus- ja ehituskaupu müüva koostööpartneri SIA Ripo Internationali kaudu. Samal ajal algab siiani edukalt kestev koostöö läti partneri Ripo Fabrikaga, liuguste ja laminaatgarderoobide müümiseks. Ekspordime oma kaupu ka Venemaale. Tänu meie tugevatele hankijatele ja edasimüüjate võrgule väljub ettevõte Eestit tabanud majanduskriisist edukalt.

1999

Sõlmime uute edasimüüjatega Elfa toodete müügilepingud mille tulemusel sõlmib 1. septembril Rootsi kontsern Elfa International AB EF Disaini OÜ-ga maaletoomis- ja esinduslepingu. Alustame kauba importi otse Elfa tehasest Rootsist Västervikist. Sama aasta lõpuks saab elfa tooteid osta kõikidest Eesti suurimatest linnadest edasimüüjate kaudu.

2000

Avame oma uue esinduskaupluse Juhkentali tänaval Tallinnas. Uus kauplus on suunatud peamiselt Elfa liuguste ja garderbitoodete ning EFEXON liuguste müügile, pakkudes paljudele klientidele täiuslikke garderoobide ja panipaikade lahendusi. Samas kaupluses müüme ka mitmete tootjate köögi- ja vannitoamööblit.

2001

Alustame koostööd EEVA raamatupidamisprogrammi loojatega, mille baasile programmeeritakse internetist võimaldav tellimiskeskus edasimüüjatele. Paljud edasimüüjad saavad võimaluse vaadata otse oma kauplusest meie hetke laoseisu, tellimusi ja arvelduste seisu.

2006

Avame oma esimese veebipoe EFWebShop.com mis pakub võimalust osta "STORAGE" tooteid jaeklientidel kõikides kodudes kus on interneti võimalus.

2002-2011

Oleme võtnud teadliku suuna "STORAGE" toodete müügi arendamiseks ja kasvame üheks juhtivaks liuguste ja kapikorvide ning riiulisüsteemide müüjaks Eestis. Aastas müüme keskmiselt üle 6000 liugukse ning suur osa kliente kes soovivad sisustada oma panipaiku saavad endale täiusliku garderoobi ja panipaikade ladustamissüsteemi. Elfa ja EFEXON tooteid turustatakse Eestis kõikides suurimates linnades läbi sisustusdisainiga tegelevate edasimüüjate võrgustiku ja ehitusmaterjalide kaupluste kaudu.

2012

Alates 01. Jaanuarist 2012 lõppes koostöö Elfa International AB-ga, elfa® garderoobitoodete esindamiseks Eestis. EF Disaini OÜ jätkab oma 20 aastast töökogemust koostöös Nordic Furniture OÜ ja EFEX Baltic Trade OÜ-ga samalaatsete toodete turustamiseks.
Meie 2012 aasta suurimaks väljakutseks on uus koostööprojekt Home&Storage OÜ-ga, esinduskaupluse "Home & Storage" avamine lasnamäel Tähesaju Citys. Pakume oma klientide parimat teenindustaset ja soodsamaid ning konkurentsivõimelisemaid hindu. Meie tootevalikus on kogu baltikumis ja põhjamaades tuntud NECOS, NORSCAN, EFEXON ja ELFA - garderoobitooted, KIS - plastkastid ja riiulisüsteemid, COMPACTOR - garderoobide lisatarvikud ja riidepuud, vannitoa- ja köögimööbel.

2013

Sellest aastast töötavad ja turustavad oma kaupu Nordic Furniture OÜ, EFEX Baltic Trade OÜ, Home&Storage OÜ ja EF Disaini OÜ ühise nimetaja EFEXON grupp all.

2014

Omanike muutusest tingituna saab EF Disaini OÜ 100% pereettevõtteks. Meie suurimateks klientideks on Rautakesko K-Rauta poed Eestis ja Lätis, Optimera Eesti - Ehitue ABC, Bauhof Grupp. Paljud Sisustusdisainiga tegelevad kauplused Tallinnas, Tartus, Narvas ja Pärnus on olnud meie koostööpartneriteks 15 aastat.

2015

Seoses ettevõtte suunaga "STORAGE" toodete müügiks omandab EF Disaini OÜ 100% Home&Storage OÜ osakutest ning kujundatakse 1992 aastal loodud ettevõte EF Disaini OÜ ümber HOME AND STORAGE OÜ-ks. Oleme muutnud oma ärinime lähedasemaks sellele millega me igapäevaselt tegeleme. Uus ärinimi annab meie sise- ja välisturgude partneritele selgema ülevaate meie rohkem kui 20 aasta tegemistest.
Aprillis avasime oma uuenenud veebipoe EFWebshop.com kus pakutakse kogu meie kauba valikut.

2018

Sel aastal tähistame meie esimese poe avamise 25-ndat aastapäeva. 7.mail 1993 avasime Tatari tänaval esimese esinduspoe millest sai meie ettevõtte konseptsioonis tähtis alguspunkt. Selle puhul oleme valmistanud koostöös EFEX Baltic Trade OÜ-ga uue toote EASYRUN - Rullikutel liuguvad korvsüsteemid. Alustasime EasyRun toodte tarnimist klientidele Aprillis

Tatari kauplus 1993

2019

1. juunil taasavasime kesklinnas Juhkentali tänaval meie garderoobide ja panipaikade preemiumklassi salongi. Salongi asukoht on samas kohas kus olime 14 aastat, aastatel 2000-2014. Taasavatud salong on suunatud peamiselt eridisainiga köögi- ja garderoobimööbli müügile. Esindatud on meie parimad tooted ja tootemärgid

2020

20. oktoobrist sulgesime meie HOME AND STORAGE kaupluse Lasnamäel Tähesaju City's, 9. aastat edukalt meie kontseptsiooni täitnud kaupluse sulgemine oli COVID-19 tingimustes paratamatu. Meie pakutavaid tooteid NECOS garderoobe, NORSCAN panipaiku, EFEXON liuguksi, COMPACTOR plastkaste ja vaakumkotte ning paljusid muid panipaikadesse sobilikke tooteid saab jätkuvalt osta meie veebipoes www.EFWebShop.com või meie esindussalongis Juhkentali 8 kesklinn.

2022

Tähistame 30 ettevõtlusaastat! Ettvõtte nimi on muutunud kuid sisu on sama.
VIROCO DISAINI AS 1992-1994 => EF DISAINI OÜ 1994-2015 => HOME AND STORAGE OÜ 2015-...

Miks valida meid?

 • 30-ne aastane kogemus Eesti turul.
  Meie turupositsioon ja pikaajaline kogemus võimaldab pakkuda parimat lahendust panipaikade sisustamisel.
 • Suurim valik tooteid, kiire tarneaeg.
  Meie tootevalikus on suur valik panipaikadega seotud tooteid mis on Eesti turul esindatud ning üle 90% toodetest on koheselt saadaval.
 • Hea hinna ja kvalideeti suhe.
  Tarnime kõik tooted ise, suurtes kogustes otse tootjatelt, mis tagab kliendisõbralikud hinnad.
logo HS_EST

ESINDUSSALONG: Juhkentali 8, Tallinn 10132 

 • Juhkentali8 HAS1
 • 20190708_155521_resized
 • 20190708_155407_resized
 • 20190708_155449_resized
 • 20190708_162406_resized
 • 20190708_162325_resized
 • 20190708_171210_resized
efwebshop_com_logo

 

EFWebShop.com lihtne võimalus teha ostud kodunt!

2006 aastal loodud ja 2015 aastal täielikult uuendatud veebipood on üks osa meie kontseptsioonis, võimaldada klientidele kõrge teenindustase ning toodete kiire ja soodne kättesaadavus.

Miks osta meie veebipoest?

 • 1. Registreerides end meie püsikliendiks on Teil võimalik teostada ostu- ja maksetoiminguid lihtsamalt. Teie poolt sisestatud andmed kuvatakse koheselt ostukorvis olevale  tellimisplanketile.
 • 2. Teile kui meie püsikliendile pakume ekstra soodustusi allahindluste näol.
 • 3. Püsikliendina saate teada meie sooduskampaaniatest ja uutest toodedest esmajärjekorras!
 • 4. Teil on võimalus osta täpselt samu tooteid ükskõik kus Te elate. Kullerfirma toimetab kaubad Teile soovitud kohta Teile sobival ajal.
 • 5. Hea ja turvaline osta kuna meie kontseptsioon näeb ette vähemalt 90% toodete olemasolu laos.
 • 6. Home and Storage 30-aastane ärikogemus ja usaldusväärsus tagab kaupade kindla tarne.
 • 7. Veebipoest ostetud kaupadel kehtib sama garantii nagu meie kauplustest ostes.
 • 8. Teil on võimalus kaubad tagastada 14 päeva jooksul.

Meie koostööpartnerid

Empty attachment or post type not equal 'attachment'
Necos_Logo
walltech logo
ripo
norscan_logo
login-logo
Necos_in_out
EFEXONlogo2
EasyRun_EFEXON_storage_2