EFEX Baltic Trade LLC

Ajalugu 20 aastat!

EFEX Baltic Trade OÜ on tööstuskaupade hulgimüügi- ja teenindusettevõte. Meie põhiline ülesanne on importida erinevaid "STORAGE" tooteid. Tarnime oma koostööpartneritele Euroopas tuntud kaubamärke KIS®, COMPACTOR®, WALLTECH®, ROBOMOP® ja STEAK CHAMP®. Alates 1998 aastast tarnime garderoobi tooteid Läti vabariigist ja 2004 aasta sügisest on EFEX Baltic Trade OÜ nimele registreeritud tootemärk EFEXON®. Edukaks kujunenud  koostöö tulemusena oleme välja töötatud oma liuguste- ja garderoobikappide kollektsiooni. Kõik EFEXON® tooted  toodetakse koostöös Riias asuva Baltimaade ühe suurima liuguste ja garderoobikappide valmistajaga Ripo Fabrika SIA-ga! EFEXON® tooteid müüakse kõigis suurimates Eesti linnades edasimüüjate võrgustiku kaudu. Meie peamisteks partneriteks on Home and Storage OÜ ja Nordic Furniture OÜ kes tarnivad meie tooteid Eesti siseturule kui ka Balti- ja Skandinaavia maade turgudele. Sujuvama koostöö loomiseks oleme koondunud ühise nimetaja alla "EFEXON Grupp". EFEX Baltic Trade pakub EFEXON gruppi kuuluvatele ettevõttetele lao ja transpordi teenust!

EFEX Baltic Trade OÜ

Juhkentali 8
Tallinn 10132, Eesti
Registrikood: 10182686
KMKR.number: EE100308165 alates 01.04.1997

Telefon: +372 645 9977 / +372 645 9955
E-post: info@efexon.ee

Meie toodetega saate tutvuda EFWebShop.com E-poes!

ef_webshop_logo_b

1997

21. jaanuaril asutatakse ettevõte EF Ehituse OÜ mis kuulub 100% Eesti kapitalile. Ettevõtte idee oli pakkuda mööbli ja sisustusmaterjalide paigaldus- ja transporttöid. Meie peamiseks kliendiks oli EF Disaini OÜ kes pakkus oma Tatari tänava kauplusest klientidele Soomest ja Rootsist imporditud köögi- ja vannitoamööblit, garderoobe ja panipaiku, laminaatpõrandaid, korteritesse mõeldud moodulsaunu ja muid sisustusmaterjale. Kuna tihti tekkis korterite remondi vajadus enne uue sisustuse paigaldamist siis alustati väiksemate remonttöödega.

1998

EF Ehituse OÜ alustas lisaks mööbli ja sisustusmaterjalide paigaldamisele ja väiksemate korterite remondile suuremate objektide sisetöödega Radiolinja kaupluste ehitusel ja alates juunist tegime sisustustöid Venemaal, Tveri linnas. Samal aastal paigaldasime Soome köögi- ja vannitoamööbli tootja Novart Oy mööblinäidiseid esinduskauplustesse Eestis, Lätis ja Leedus. Alustasime esimeste liuguste impordiga Läti vabariigist Ripo tehasest!

1999

Seoses ettevõtte põhiomaniku lahkumisega muutus ettevõtte ehituslik suund ja alustati ümberorienteerumist sisustusmaterjalide müügiks ning lao- ja litsenseerimata transpordi teenuste pakkumisele.

2000

Ettevõte alustas oma pikaajalist esinduskoostööd Lätis sisustusmaterjale ja liuguksi tootva ettevõttega Ripo International SIA. Sellest kujunes tänaseni kestev edukas koostöö kus mõlemad osapooled on jõudsalt kasvatanud Ripo toodangu müüki Balti riikides. Aasta lõpul kujundati ümber EF Ehituse OÜ nimi EFEX Baltic Trade OÜ-ks. Samal ajal tarnisime liuguksi paljudele Eesti edasimüüjatele kelledest suurim oli EF Disaini OÜ.

2003-2004

EFEX Baltic Trade saavutas liuguste müügis turuliidri positsiooni Eestis. Otsustati anda sisse taotlus EFEXON® kaubamärgi registreerimiseks, mis registreeriti 2004 aasta mais. Alates 2004 aastast on EFEX Baltic Trade OÜ nimele registreeritud tootemärk EFEXON® ja otsustati koostöös Ripo Fabrikaga välja töötada oma liuguste mudelite ja garderoobikappide kollektsioon. EFEXON® tooteid müüakse kõigis suurimates Eesti linnades edasimüüjate võrgustiku kaudu.

2005-2007

Alustame Hiina RV EFEXON® korvsüsteemide ja standard riiulisüsteemide tarnimist Eesti ja Läti ehitusmaterjalide ja sisedisainiga tegelevatele ettevõttetele. 2006-ks aastaks müüakse meie tooteid enam kui 40-s kaupluses. Samal aastal sõlmitakse leping EF Disaini OÜ-ga kes alustab meie toodete ainu turustamist Eestis. 2006 aasta lõpuks müüme me enam kui 6000 liugust ja 8000 korvitorni.

2008-2011

Seaoses maailmamajanduse langusega EFEX Baltic Trade otsustab alustada koostööd Nordic Furniture OÜ-ga hiinas toodetud korv ja võrkriiulisüsteemide müügiks Balti riikides. Kasutades ära Nordic Furniture ja EF Disaini olemasolevat edasimüüjate müügivõrku, tarnitakse kaupa enam kui 100 kauplusele Baltikumis ning vähesel määral Soome ja Rootsi. 2009 aastal Nordic Furniture OÜ alustab EFEXON® korvitornide ja riiulisüsteemide müüki oma tootemärgi NECOS® nimel. EFEX Baltic Trade jätkab uute kaupade tarnimist Hiina RV-st ja Taiwanilt. Meie uueks tootegrupiks saab EFEXON® Nautika vannitioad ja mitmesugused kodutooted - Easymop 360º ja Triikimislaud-redel
2-1.

2012

2011 aasta lõpus asutatakse ettevõte Home&Storage OÜ ja meie 2012 aasta suurimaks väljakutseks on uus projekt "Home & Storage" avamine lasnamäel Tähesaju Citys. EFEX Baltic Trade alustab "KIS®" plastkastide ja riiulisüsteemide tarnimist itaaliast ja "COMPACTOR®" Storage toodete tarnimist prantsusmaalt. Meie tooteid turustavad edasimüüjatele jätkuvalt koostööpartnerid EF Disaini OÜ ja Nordic Furniture OÜ.

2013

Sellest aastast töötavad ja turustavad oma kaupu EFEX Baltic Trade OÜ, Nordic Furniture OÜ, Home&Storage OÜ ja EF Disaini OÜ ühise
nimetaja EFEXON grupp all.

2014

Omanike muutusest tingituna saab EFEX Baltic Trade OÜ 100% pereettevõtteks. EFEXON Grupi suurimateks klientideks on SENUKAI K-Rauta poed Eestis ja Lätis, Optimera Eesti - Ehitue ABC Eestis ja Lätis, Bauhof Grupp, Depo SIA Lätis, Ripo International Lätis, Ermitazas, Depo UAB ja K-Senukai Leedus.

2015

EFEX Baltic Trade müüb oma tütarettevõtte Home&Storage OÜ EF Disaini OÜ-le ning jätkab ome edaspidist tegevust sisustuskaupade hulgimüüjana ning pakub EFEXON Grupi ettevõttetele lao- ja transporditeenust.

2017

EFEX Baltic Trade sõlmib Norra inseneride poolt disainitud ROBOMOP toodete esindus kokkuleppe esindamaks Robomop tooteid Eestis, Lätis ja Leedus.

  • img_7611a
  • 1_4_52800366 copy

EFEXON ladu

Teie paremaks ja kiiremaks teenindamiseks meie laos palume Teil järgida meie lao töökorraldust!

• Asume ladude kompleksis, kus paiknevad erinevate ettevõttete laod. Meie lao number on "7"
• Kui laouks on suletud, siis helistage telefonil 5623 3040
• Palume arvestada, et paljud meie kaubad tuleb laos komplekteerida enne väljastamist;
• Kaubale järgi minnes:

  1. Jaekliendid: Kui kauplus pole andnud Teile teadet, et kaup on komplekteeritud, palume Teil kokku leppida kaupluse telefonil 645 9955 tellimuste väljastamise orienteeruv aeg.
  2. Hulgikliendid: Tellimuste nimekiri, mida väljastatakse laost järgneval päeval, peab olema meile saadetud eelneval päeval kella 14:00-ks. Vastasel korral väljastatakse kaubad järgmisel päeval võimaluse korral.
  3. Palume arvestada meie tööaegadega,
    Lõuna vaheaeg 12:00-12:30, ladu suletud;
    kauba väljastamine lõpetatakse 16:45;

• Lattu sisenemisel jälgige ohutusmärke ja ohutusnõudeid;

KÜLASTAGE MEID:
E-R: 9-17. VANA-TARTU MNT.18, JÄRVEKÜLA.
TELEFON: 5623 3040 

Täname ostude eest! EFEXON® Grupp

EFEXONlogo2
Request was denied for some reason.