Facebook

Tooted

Ripo® moodulköögid

RIPO köögid on saadaval kahes erinevas konfiguratsioonis - moderne köögilahendus Ripo Design või ajatu klassika Ripo Classic.
>>>

EFEXON® liuguksed

Stiilsed uksed 20 aastat Eesti turul! EFEXON Grupp valmistab alates 1997 aastast oma tooted koostöös RIPO FABRIKA tehasega Riias.
>>>

Ripo® kummutid

Elegantselt kujundatud kodumööbel, mille peamised eelised on mitmekülgne lahenduste valik, funktsionaalsus ja materjalide kombineeritud valik.
>>>

EFEXON® Flua

Flua kappide välimus ja detailid on visuaalselt atraktiivsed ja praktilised. Kapidetailid on integreeritud liuguste taha ja sobivad harmooniliselt kogu disainiga
>>>

EFEXON® Verno

Klassikalise riidekapi põhimõtted ja mitmesugused uuenduslikud lahendused hingedel ustega garderoobidele, võimaldavad nutikate garderoobide projekteerimise.
>>>

EFEXON® Classic, Legno

Luksuslik stiil mida võite endale lubada! Valige endale EFEXON® riiulisüsteem mis koosneb erinevate võimalustega moodulitest.
>>>

EFEXON® EasyRun-Rullikutel korvid

EFEXON® EasyRun-Rullikutel liuguvad korvid on meie 25 tegevusaasta suurim väljakutse. EasyRun tooted on disainitud kokku sobima NECOS toodetega.
>>>

Necos® riiulisüsteem

Muuda oma segadus organiseeritud panipaigaks! Meie poolt organiseeritud panipaigad ainult ei säästa aega vaid ka loovad ruumi.
>>>

Norscan® Roller riiulisüsteem

Norscan® Roller - pole põhjust muretseda kvaliteedi pärast! Tõenäoliselt on Norscan® Roller üks parimaid uuendusi viimase 30 aasta jooksul.
>>>

Valgustid “Light&Living”

Meie kaupluses leiate erineva kujuga, tooniga aga ka disainiga valgusteid, kombineerida valgusteid omavahel, loote oma ruumi jaoks unikaalse õhkkonna ja meeleolu.
>>>

Nõud & söögiriistad “EME”

EME nõusi ja söögiriistu iseloomustavad harmoonilised ja tänapäevased jooned, mis annavad tänu värvidele võimaluse nautida meeldivaid hetki.
>>>

Walltech® Storage

"More and more storage in a minimum space" says Giulio Epicureo, inventor of famous compression bag Compactor. He is working on a new project to create extra storage using walls and vertical surfaces.
>>>

Compactor® Best Lock

Depending on the support used, you will select Bestlock suction or self-adhesive fixing. Two high-performance hanging systems which will not damage the walls.
>>>

Compactor® vaakumladustus

Ladustage oma tekid, padjad, voodipesu, riided või isegi aiatoolide katted vaakumkotti ja kasutage tolmuimejat läbi spetsiaalse ventiili õhu välja imemiseks.
>>>