Liuguste viimistlusmaterjalid

peegelliuguksS

Peeglid

Peegel- ja toonitud modifikatsioonid on lükanduste jaoks tavalised viimistlusmaterjalid. Peegel on sujuv materjal sileda pinnaga, seda on väga lihtne hooldada. Peegelpind visuaalselt laiendab ruumi. Seda saab lihtsalt kombineerida teiste materjalidega, mis võimaldavad mitmekesistada ukse välimust ja luua erinevat visuaalset effekte.

fiandraS

Dekoratiivpeeglid

Dekoratiivpeeglid on keemiliselt matistatud peeglid, millel on mitmesugused dekoratiivsed peegelelemendid ja effektid. Need on toonitud standardsetes toonides, mis võimaldavad teil luua erinevaid pinnamaterjalide kombinatsioone. Dekoratiivpeeglid näevad head välja ukse täis suuruses, samuti kombineeritult koos teiste materjalidega.

laminaatS

Laminaadid

Melamiin on kõige levinum materjal uste ja mööbli valmistamisel. Melamiini valik hõlmab kaasaegset puidust tekstuuri ja erinevaid värve, mida on lihtne ühendada. Materjali on kerge hooldada, pind on kriimustustele vastupidav ja pika kasutuseaga.

decoS

Deco klaas

Viimistlusmaterjal deco klaas annab värvilise kujunduse liuguksele. Ukse tagumisele pinnale kleebitakse värviline kile mis on intensiivse varjundiga, tekstuuriga või poolläbipaistvad. Värvilist deco kilet paigaldatakse läbipaistvale klaasile, mattklaasile või jääklaasile. Jääklaas annab omapärase ruumilise välimuse uksele.

VeneziaS

Venezia viimistlusmaterjal

Venezia viimistlusmaterjalid on õhukesed klassikalised võrguaukudega materjalid. Need on kõige sobivamad garderoobi kapi liugustele paigaldamiseks, sest materjali struktuur soodustab garderoobis õhu vahetumist, mis on parem ruumi mikrokliima ja ladustatud esemete jaoks.