EFEXON® Verno Lite(uus)

  • Moderne vabalt seisev hingedel ustega avanev kapisüsteem
  • Muudetavad suurused, disain ja projekteerimine
  • Erinevate standardmoodulitega moodustatav kapisüsteem
  • Lihtne paigaldada
  • Tule konsultatsioonile
  • Erinevad lisatarvikud
LOGO_VÄRV

 Kaasaegsed Verno Lite kapid – esmaklassiline kvaliteet taskukohase hinnaga

Verno Lite on vabalt seisev garderoobisüsteem, millel on klassikalised hingedel uksed. Põhikonstruktsiooniga moodulkapp ja mitmekülgsed kombineerimisvõimalused tagavad kaheukseliste riidekappide projekteerimise, lisades nutikaid lisadetaile. Garderoobi täiendamine pole kunagi olnud nii lihtne! Verno Lite kapid sobivad neile, kes eelistavad valmis ja läbimõeldud lahendusi.

Kappide valmistamisel kasutatakse ainult kvaliteetseid komponente. Blumi ja Italiana Ferramenta Verno Lite furnituurid, Blumi Movento sahtlid, samuti kõik kapid on varustatud pehme sulgemisega. Materjalid on seevastu pärit Euroopa juhtivalt plaatmaterjalide tootjalt EGGER.

Verno Lite kappide standarddisain on välja töötatud klassikaliste ja atraktiivsete A-rühma materjalidega, mida täiendavad kvaliteetsed furnituurid. Soovi korral aga pakutakse disainiarenduses ka teiste gruppide materjalide kasutamist. Kaasa arvatud kappide tagumised seinad, saab varieerida sahtlite sisevärvi ja riidepuud.

Tänu optimeeritud konstruktsioonile ja tehnoloogilistele lahendustele tootmishoones säilitavad Verno Lite kapid esmaklassilise kvaliteedi taskukohaste hindadega.

Verno Lite seeria kapid on mõeldud kokkupanemiseks reguleeritava suurusega valmismoodulitest, mis on lihtsad, mugavad ja arusaadavad.

INFO

Kas Teil tekkis küsimusi?

Kui Teil tekkis küsimusi millele meie kodulehtedelt vastuseid ei leidnud siis helistage meie müügikonsultantidele telefonidel: 6459955, 56608485 või külastage meie kauplust Juhkentali 8 Tallinn

Comments are closed.