Meeskond

Sven Ehavald

Juhatuse liige

Telefon: (372) 645 9977

Mobiil: (372) 5623 4448

E-mail: sven@efexon.ee

Tiina Ehavald

Juhatuse liige

Telefon: (372) 645 9977

Mobiil: (372) 5623 4449

E-mail: tiina@efexon.ee

Kairi Peterson

Hulgimüügijuht

Telefon: (372) 645 9977

Mobiil: (372) 5342 2632

Email: kairi@efexon.ee

Katrin Vainola

Müügijuhi assistent

Telefon: (372) 645 9955

Mobiil: (372) 5854 8548

E-mail: katrin@efexon.ee

Marika Mändmets

Pearaamatupidaja

Telefon: (372) 645 9977

---

---

Erno Risthein

Jaemüügijuht

Telefon: 648 8108

Mobiil: 5660 8485

Email: erno@efexon.ee

Kšenia Ossipova

Müügikonsultant

Telefon: 648 8108

Mobiil: 5660 8485

Email: ksenia@efexon.ee

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST

Home & Storage kontor

Tähesaju tee 31, Tallinn 13197
Tel: (372) 645 9955, (372) 645 9977
Faks: (372) 645 9900
Email: info@efexon.ee

Kontor avatud

Esmaspäev -Neljapäev: 9:00 -17:30

Reede: 9:00 - 15:00

Laupäev, pühapäev: SULETUD

Ladu

Vana-Tartu mnt.18, Järveküla

Tel: (372) 5623 3040

Email: ladu@efexon.ee

Ladu avatud

Esmaspäev-Reede: 9:00-16:00

Lõuna: 12:00-12:30

Laupäev, pühapäev: SULETUD

 KUI SOOVITE, ET VÕTAKSIME TEIEGA ÜHENDUST SIIS PALUME TÄITA ALLOLEV TAGASISIDE VORM!

Customer_Service-512

INFO

Telefon (372) 645 9955
Email: info@efexon.ee