Compactor® vannitoa aksessuaarid

Bestlock - kui soovite kinnitust ilma kruvideta!

Compactor® tootesarja kuulub C.I.E Europe vannitubade aksessuaaride sari BestLock. Selle sarja toodete abil saate riiulid, nagid, konksud, seebihoidjad, wc-paberihoidjad, hambaharjatopsid jne. kinnitada seinale ilma tööriistu ja kruve kasutamata. BestLock süsteem kinnitub seinale spetsiaalse vaakum või liimitava kinnituse abil. BestLock kinnitub enim levinud vannitoa kahhelplaatidele, klaaspindadele, peegelpindadele ja isegi värvitud pindadele. Kui teile tundub see võimatuna siis tulge ja veenduge selles suurepärases kinnitussüsteemis meie kaupluses.

  • Kui Te ei soovi või pole võimlust auke puurida siis valige BestLock
  • Unikalne patenteeritud vaakum tehnoloogia
  • Disainitud kööki, vannituppa kui ka garderoobi
compactor-bath
2017Bestlock

BestLock vaakumkinnitus

Kinnitage sobiv toode seinale ilma tööriistu ja kruve kasutamata, BestLock süsteem kinnitub seinale spetsiaalse vaakumsüsteemi abil. Keerake nuppu veerand pööret ning toode kinnitub seinale iminapaga. Sobilik siletatele klaas-, peegel-, melamiin- või glasuur pindadele. Toode on roostevaba ja niiskuskindel. maksimaalne kandevõime olenevalt mudelist kuni 12kg.

2017Bestlock magic

BestLock Magic isekleepuv süsteem

BestLock MAGIC tooteid saab paigaldada ühe hetkega, kuna neil on uudne isekleepuv süsteem. Kroomitud toode kinnitatakse klik meetodil kleebise külge. Maksimaalne kandevõime 2kg.

2017 show copy

BestLock Show

SHOW tooted teevad me elu palju lihtsamaks. Pole vaja trelle, kruvisid ega tüübleid. SHOW tooteid on võimalik paigaldada kiirelt ja turvaliselt silikoonliimi või kahepoolse teibi abil.

2017 magic storage

BestLock Magic panipaika

Lisatoode panipaika, mida on ülimalt kerge kinnitada ja vajadusel asukohta muuta. Sobib mistahe siletatele või kergelt poorsetele pindadele - klaas, peegel, melamiin, metall, glasuur. Kandevõime kuni 2kg.

2017 magic cat
2017 show magica

BestLock Magic Hook

Omapärased piltidega kleebitavad konksud. Mugav võimalus lisada kööki, vannituppa või panipaika konks. Soovi korral saate kleebiskonksu uude kohta kinnitada. Soovitatav aluspind: klaas, metall, kivi või melamiin. Eemaldage kleebiselt kaitsekile ja liimige kleebiskonks soovitud kohta. maksimaalne kandevõime 2kg.

BestLock Funny Hooks

Lõbusad loomakujutistega konksud on mõeldud eeskätt kasutamiseks vannitoas ja köögis klaas-, peegel-, melamiin või glasuur pindadel. Surudes iminapast õhu välja kinnitub konks soovitud kohta. Maksimaal kandevõime 2kg.

INFO

Kas Teil tekkis küsimusi?

Kui Teil tekkis küsimusi millele meie kodulehtedelt vastuseid ei leidnud siis helistage meie müügikonsultantidele telefonidel: 6459955, 56608485 või külastage meie kauplust Juhkentali 8 Tallinn

Comments are closed.